Poradnia prawna

Poradnia prawna

 mgr lic. Beata Welzel

 Adwokat Stały przy Sądzie Biskupim w Sosnowcu

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Zakres usług świadczonych przez poradnię

Z pomocy poradni prawnej mogą skorzystać osoby zainteresowane:
- wszczęciem postępowania o stwierdzenie, że ich małżeństwo zostało zawarte nieważnie,
- rozwiązaniem małżeństwa ważnie zawartego, lecz niedopełnionego,
- uzyskaniem profesjonalnej pomocy w toku w/w postępowań. 

Poradnia świadczy usługi zarówno w trybie stacjonarnym w siedzibie Sądu Biskupiego w Sosnowcu (ul. Gospodarcza 14a) jak również w trybie zdalnym za pośrednictwem poczty elektronicznej.

 

Kontakt z poradnią 

Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prawnej w powyższych sprawach proszone są o wysłanie e-maila na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

  

Odpłatność 

Osoby korzystające z pomocy poradni uzyskają bezpłatnie wszelkie potrzebne informacje i porady prawne, jak również odpłatnie profesjonalną pomoc w zakresie przygotowania pism procesowych, a także reprezentacji procesowej (pełnomocnictwo).

 

 

 


 Poradnia prawna jest nieczynna w dni ustawowo wolne od pracy oraz w następujące dni: Święto Ofiarowania Pańskiego (2 lutego), Popielec, Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielka Sobota, wtorek po Wielkanocy, 2 maja, 2 listopada, 8 grudnia, 24 grudnia, 27 grudnia, 31 grudnia.